Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Надежда 1
540 €
1 056.15 лв.

(10.8 €, 21.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 9:00 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 196 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
8-ми от 10

Описание на имота:

Референтен номер: 2224137

Революшън Естейт представя Двустаен апартамент в София, Надежда 1.

Спокойна и уредена среда с усещане за комфорт в ежедневието, като в близост се намират ДКЦ 8 София и бул. Ломско шосе .

Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Надежда 1
Обява: 2c177847923905446

540 €
1 056.15 лв.
(10.8 €, 21.12 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Надежда 1