Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
750 €
1 466.87 лв.

(16.67 €, 32.60 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 15:50 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 306 пъти.
Площ:
45 m2
Етаж:
1-ви от 3

Описание на имота:

📌 Референтен номер: 2222526

❗ Революшън Естейт представя Двустаен апартамент в София, Център-ЦУМ❗

🔷Комуникативна зона с бърза връзка към ключови точки в града, включително метростанция 'НДК ' и бул. Генерал Скобелев .

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
Обява: 2c177755342465959

750 €
1 466.87 лв.
(16.67 €, 32.60 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център