Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Младост 4
730 €
1 427.76 лв.

(10.14 €, 19.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 11:22 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 303 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
5-ти от 9

Описание на имота:

Референтен номер: 2106839

Революшън Естейт представя Двустаен апартамент в София, Младост 4

Подходящ избор за хора, търсещи спокойствие и практичност в ежедневието, като метростанция 'БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ' и Американски колеж в София.

към наемната цена е включено паркомясто

Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Младост 4
Обява: 2c177667335392624

730 €
1 427.76 лв.
(10.14 €, 19.83 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 4