Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Овча купел 1
700 €
1 369.08 лв.

(12.07 €, 23.61 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 11:41 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 215 пъти.
Площ:
58 m2
Етаж:
1-ви от 5

Описание на имота:

Референтен номер: 2222826

Революшън Естейт представя Двустаен апартамент в София, Овча купел 1

Място, което улеснява ежедневието с всичко необходимо наоколо, разположено близо до метростанция 'МИЗИЯ' и 21-во ДКЦ.
В НАЕМНАТА ЦЕНА Е ВКЛЮЧЕНО ПАРКОЯМСТО.

Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Особености
Асансьор
Обзаведен
С гараж

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Овча купел 1
Обява: 2c177643841465588

700 €
1 369.08 лв.
(12.07 €, 23.61 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Овча купел 1